Inauguracyjny zjazd Akademii Nowych Mediów już w najbliższy weekend!

W najbliższy weekend, 3-4 września br. odbędzie się inauguracyjny Zjazd Akademii Nowych Mediów. To nowy projekt organizowany przez Fundację Centrum im. Władysława Grabskiego, a skierowany do młodzieży wiążącej swoją przyszłość z nowymi, lecz nie tylko, mediami.

Wraz z zakończeniem wakacji Centrum Grabskiego startuje z nową propozycją dla młodych, zdolnych i ambitnych osób, które mają niebywałą szansę na prawdziwą przygodę ze współczesnymi mediami. Podczas wykładów, warsztatów i webinariów będą oni zgłębiać tajniki świata mediów, zwłaszcza tych, które powstały w XXI wieku. Praca z obrazem, dźwiękiem, budowanie wizerunku w sieci to wszystko stanie się udziałem słuchaczy i uczestników projektu.

Najbliższy, inauguracyjny zjazd Akademii to  szkolenia, prelekcje i warsztaty z ekspertami, którzy pochylą się nad możliwościami jakie stwarzają media społecznościowe. Wśród wykładowców znajdą się  m.in. znani i cenieni dziennikarze tacy jak red. Kamila Baranowska (Do Rzeczy, Radio Plus) czy dr Karol Gac (Do Rzeczy, TVP).  Zajęcia poprowadzą także dr Krzysztof Tenerowicz, prezes  Centrum im. Władysława Grabskiego, a także ekspert ds. promocji projektów Piotr Wasilewski.

Warto podkreślić, że dzięki współpracy z  partnerem strategicznym projektu, którym jest  Bank Gospodarstwa Krajowego oraz drugim z partnerów tj. Fundacją Empiria i Wiedza udział słuchaczy w Akademii jest całkowicie darmowy.