Kongres Kobiet Mikro, Małego i Średniego Biznesu

Kongres Kobiet Mikro, Małego i Średniego Biznesu – Harmonia V4

pod honorowym patronatem

Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka i Ministra Spraw Zagranicznych Zbigniewa Rau

To jedyne w swoim rodzaju międzynarodowe seminarium, podczas którego 7 października 2023 spotka się 200 przedsiębiorczych osób z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy i Węgier, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości.

"To wyjątkowe wydarzenie pod wieloma względami. Po pierwsze, jest adresowane do właścicielek małych firm, dla których takich kongresów zwyczajnie nie ma. Po drugie, ma charakter międzynarodowy i jest opracowane w oparciu o konsultacje merytoryczne z wykładowcami akademickimi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z przedstawicielami Izby Gospodarczej w Ołomuńcu w Czechach, Polsko-Słowackiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz Klubu Kobiet Przedsiębiorczych SBL. Stąd też narodziła się wspólna identyfikacja potrzeby integracji pod względem podkreślenia współpracy i wsparcia kobiet Grupy Wyszehradzkiej" - mówi Agnieszka Wyderka-Dyjecińska – autorka i koordynator projektu.

W programie organizator – Powiatowa Wspólnota Samorządowa zaproponowała fascynujące panele dyskusyjne, wystawy partnerów kongresu oraz spotkanie networkingowe. Będzie to idealna okazja do nawiązania wartościowych kontaktów, znalezienia mentorów i współpracowników oraz odkrycia inspirujących historii z zakresu biznesu, współpracy i dyplomacji.

"Kongres Kobiet Mikro, Małego i Średniego Biznesu – Harmonia V4" odbędzie się 7 października 2023 w Centrum Konferencyjnym w Hotelu Arena w Tychach. Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się na stronie internetowej: https://kongresharmonia.pl Projekt finansowany jest z budżetu państwa w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP "Dyplomacja Publiczna 2023".

Serdecznie Zapraszamy