Najwięksi faworyci mistrzostw świata w Katarze

Już w najbliższą niedzielę rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Na ten dzień czekali kibice na całym świecie i nic więc dziwnego, dlaczego generuje to tak wysokie zainteresowanie wśród kibiców. Również w naszym kraju kibice nie mogą się doczekać pierwszego meczu, który odbędzie się 22 listopada, a przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza będzie Meksyk. Co oczywiste, kibice pokładają całą nadzieję w Robercie Lewandowskim, który jest zdecydowanym liderem naszej reprezentacji. Oprócz Meksyku w naszej grupie znajdują się również Argentyna i Arabia Saudyjska. Dlatego też absolutnie najważniejsze jest to, aby nie przegrać pierwszego spotkania na mistrzostwach, co jak wiadomo miało miejsce w 2002, 2006 oraz w 2018 roku, kiedy to Polska również miała bardzo duże aspiracje.

Najwięksi faworyci turnieju

Wśród największych faworytów mundialu w Katarze należy wymienić grupowego rywala Polaków, czyli reprezentację Argentyny. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że będzie to ostatnia międzynarodowa impreza dla Lionela Messiego. Jak do tej pory największym reprezentacyjnym sukcesem dla byłego zawodnika Barcelony było wicemistrzostwo świata, które zdobył ze swoją reprezentacją w 2014 roku na boiskach w Brazylii. Wtedy to w finale jego reprezentacja uległa Niemcom, 0:1, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mario Goetze. Na ostatnim mundialu rozgrywanym w 2018 roku w Rosji, Argentyna w fazie grupowej zajęła drugie miejsce, gdzie musieli uznać wyższość Chorwacji, która ostatecznie doszła do finału, gdzie przegrała z Francją 2-4. Odpadli w 1/8 finału przegrywając z Trójkolorowymi po brawurowym meczu 3-4, mimo że do przerwy remisowali 1-1. Co ciekawe, na tegorocznym mundialu również jest możliwość, aby te dwie reprezentacje spotkały się ze sobą na etapie 1/8 finału. Wystarczy jedynie, żeby Francuzi w swojej grupie zajęli drugie miejsce, na przykład kosztem Danii, która w ostatnim czasie znajduje się w naprawdę doskonałej formie, czego dowodem są ostatnie zwycięstwa w Lidze Narodów

Oprócz Argentyny wysoko stoją również notowania reprezentacji Brazylii. W tym roku mija dokładnie dwadzieścia lat od ostatniego zwycięstwa tego zespołu na boiskach Korei Południowej i Japonii. Od tamtego czasu popularne Kanarki nie są w stanie przekroczyć fazy półfinałowej. W 2006 roku musieli w ćwierćfinale uznać wyższość Francuzów, gdzie przegrali 0-1 po bramce, którą zdobył Thierry Henry. Cztery lata później na boiskach Republiki Południowej Afryki odpadli w ćwierćfinale, gdzie musieli uznać wyższość Holendrów, przegrywając 1-2. W 2014 roku na mistrzostwach rozgrywanych na własnych boiskach nie bez problemu dotarli aż do półfinału, gdzie doszło do sensacyjnej porażki z reprezentacją Niemiec 1-7. Na ostatnim mundialu rozgrywanym w Rosji, odpadli z kolei w ćwierćfinale przegrywając z Belgami 1-2, a jedynego gola w tamtym spotkaniu zdobył wtedy rezerwowy Renato Augusto. W tym roku kibice szczególną nadzieję, pokładają w Neymarze oraz w Viniciusie, którzy są liderami swoich zespołów.

Jesteś żądny sportowych emocji? Sprawdź Mistrzostwa Świata zakłady bukmacherskie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. materiał PartneraNR PS4.6831.3.2018

materiał Partnera