Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nie podpisuję się pod Kłopotkiem

Dodano: 13/10/2011 - Numer 31 - 14.10.2011
Jestem spokojny o koalicję PO z PSL-em. Krzyż dla wierzących i niewierzących od zawsze był spoiwem łączącym Polaków – ze Stanisławem Żelichowskim, przewodniczącym klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego, rozmawia Katarzyna Pawlak. Czy Ruch Palikota jest rywalem PSL-u? Nie sądzę, aby Platforma zdecydowała się na taką koalicję. Ruch Palikota to nieprzewidywalna grupa ludzi, która właściwie nie miała styczności z polityką. To pokłosie tego, co się działo pod krzyżem, zmanipulowane dodatkowo przez Palikota. Ich wybór oznacza jedno – chaos. Zamiast walką z kryzysem, będą się zajmowali sami sobą, wewnętrznymi przepychankami i walką o rzeczy nieistotne. O co? O krzyż, marihuanę, o aborcję, związki homoseksualne. Nic z tego nie będzie, a pochłonie dużo czasu i energii. W PSL-u jest
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze