Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ferrari walczy o Kubicę?

Dodano: 01/02/2012 - Numer 121 - 01.02.2012
Robert Kubica, który na początku roku poślizgnął się na chodniku i doznał kolejnej kontuzji, tym razem pęknięcia kości prawej nogi, wraca do zdrowia. Włoska prasa informuje o tym, że Polak w dalszym ciągu jest w kręgu zainteresowań teamu Ferrari. Plotki o tym, że Kubica miał jeździć i podpisać kontrakt z włoskim teamem Ferrari, krążą nieprzerwanie od 2009 r. Na długo przed wypadkiem Roberta szefowie włoskiej drużyny zastanawiali się nad zatrudnieniem Polaka. Obecnie Ferrari jest nie do końca zadowolone z formy swoich kierowców, Brazylijczyka Felipe Massy oraz Hiszpana Fernanda Alonso. Z kolei Francuz Jules Bianchi, trzeci kierowca teamu, ma jeździć jako drugi kierowca w ekipie Force India. 3 lutego Ferrari ma zaprezentować swój nowy bolid, a wieść niesie, że kierowcą testowym miałby
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze