Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tylko zagraniczni trenerzy

Dodano: 14/02/2012 - Numer 132 - 14.02.2012
Mogę w ciemno powiedzieć, że trener z trzeciej ligi szwedzkiej jest lepszy niż trenerzy z naszej pierwszej. Nasi szkoleniowcy nie są w stanie dorównać tym z Zachodu. Wyjątek stanowią pracujący za granicą Henryk Gruth czy Dariusz Wieczorek, trenujący młodzież na najwyższym światowym poziomie – z MARIUSZEM CZERKAWSKIM, najlepszym polskim hokeistą w historii, rozmawia RYSZARD SIEMASZKO. Z wyborem Zdzisława Ingielewicza na prezesa PZHL-u wiązano nadzieje na odbudowę pozycji polskiego hokeja. Z tych planów niewiele wyszło? Podejrzewam, że prezes miał ambicje, ale wyszło, jak wyszło. Nie spodziewał się, że będzie mu tak trudno i że czeka go tak dużo pracy. Brak sponsora nie pozwalał na zabezpieczenie potrzeb finansowych. Poza tym zabrakło nowej jakości, którą gwarantowało zatrudnienie
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze