Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Światło i muzyka dla Węgier

Dodano: 17/03/2012 - Numer 160 - 17.03.2012
Na pl. Zamkowym w Warszawie zostanie zaprezentowana interaktywna instalacja wideo, która ma przywołać wydarzenia z węgierskiej Wiosny Ludów i oddać atmosferę walki o wolność. Ten niesamowity spektakl z użyciem światła i muzyki w sercu Starego Miasta to też upamiętnienie solidarności między naszymi narodami. Autorami tego projektu jest polsko-węgierska grupa artystyczna Elektro Moon Vision: Elwira Wojtunik i Popesz Csaba Láng. Organizatorzy – Węgierski Instytut Kultury – zapraszają szczególnie rodziny z dziećmi. Sobota, godz. 18, Warszawa, pl. Zamkowy. (sk, mat. pras.)
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze