Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Isia zagra z juniorką

Dodano: 23/03/2012 - Numer 165 - 23.03.2012
TENIS \ Amerykanka Madison Keys będzie rywalką Agnieszki Radwańskiej w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA na twardych kortach w Miami (pula nagród 4,828 mln dol.). Niestety w pierwszej rundzie odpadła Urszula Radwańska. Isia jako rozstawiona zawodniczka w 1/64 finału miała wolny los. Z kolei Keys grała w eliminacjach, gdzie pokonała Słowaczkę Magdalenę Rybarikovą 6:7 (4–7), 6:2, 6:1. Najmocniejszą stroną 17-letniej Amerykanki jest serwis. Jej największymi sukcesami były do tej pory wygrana turnieju ITF w Cleveland oraz dotarcie do drugiej rundy zeszłorocznego US Open. Keys jest jedną z najmłodszych zawodniczek w historii, która wygrała mecz w cyklu WTA. W 2009 r., podczas zawodów w Ponte Vedra Beach, pokonała Rosjankę Ałłę Kudriawcewą, mając zaledwie 14 lat! Niestety występ w Miami
     

67%
pozostało do przeczytania: 33%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze