Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przeprowadził nielegalną aborcję, kieruje ginekologią

Dodano: 14/05/2012 - Numer 206 - 14.05.2012
Waldemar Sz. jest ginekologiem, którego siedem lat temu sąd w Poznaniu skazał za przeprowadzenie nielegalnej aborcji. I niedawno został zatrudniony przez dyrektora szpitala w Szamotułach na stanowisko kierownika… oddziału ginekologiczno-położniczego. Tego samego szpitala, w którym doszło do głośnego skandalu ze sterylizacją Wioletty Szwak. Bulwersującą historię lekarza z Gniezna „Codzienna” opisała w styczniu tego roku. O artykule przypomnieli sobie mieszkańcy Szamotuł, którzy zaniepokojeni powiadomili nas, że ten sam ginekolog od dwóch miesięcy zajmuje się ciężarnymi pacjentkami w ich szpitalu. W czerwcu 2001 r. Waldemar Sz. prowadził prywatny gabinet ginekologiczny w Gnieźnie. Tam właśnie zgłosiła się młoda kobieta, która chciała usunąć ciążę, płacąc za to 2 tys. zł. „Zabieg”
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze