Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

NOWAK OBSMAROWANY \ A o co chodzi?

Dodano: 31/05/2012 - Numer 221 - 31.05.2012
W najściślejszych kręgach politycznych PO mówią, że minister Sławomir Nowak jest fajtłapą, tylko zgrywa „macho”. W tych kręgach, ale po kątach i szeptem, trwa festiwal obsmarowywania Nowaka. Że bardziej dba o swoje bicepsy i wygląd niż o drogi i kolej, że wyczerpuje się mu nawet arsenał obietnic, które składa, wiedząc, że ich nie spełni. Po co jest to obgadywanie, nie wiemy. Bo obmawiający, choć się z nami tajnie kontaktują i nadają na łysiejącego ministra, sami jeszcze nie wiedzą, o co im chodzi. Domyślamy się tylko, że to element większego spisku politycznego na dworze Tuska, który ma doprowadzić do obalenia Nowaka.
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze