Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Powiedzieliśmy Romneyowi o Smoleńsku

Dodano: 01/08/2012 - Numer 273 - 01.08.2012
Przedstawiciele klubów „Gazety Polskiej” z całego kraju, ale także z Amsterdamu i Monachium pikietowali wczoraj w Warszawie podczas wizyty Mitta Romneya, kandydata Republikanów w wyborach prezydenckich. Wojciech Mucha Podczas przemówienia wygłoszonego w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) amerykański polityk skoncentrował się głównie na wartościach łączących Polskę i USA. Mówił o polskiej walce o wolność, wspominał postać Jana Pawła II, ale także Lecha Wałęsy. – To było dość rutynowe przemówienie na temat historii Polski, roli Polski w Europie, w czasie II wojny światowej i procesu transformacji ustrojowej. Bardzo piękne, zgrabne, ale nieporywające – mówi „Codziennej” Witold Waszczykowski, były wiceminister spraw zagranicznych. – Zabrakło apelu do tej części Europy.
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze