Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trzecia rocznica katastrofy

Dodano: 29/03/2013 - Numer 474 - 29.03.2013
PAMIĘĆ \ 10 KWIETNIA NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU Znamy już ramowy plan uroczystości 3. rocznicy tragedii smoleńskiej. Oprócz tradycyjnych mszy św. w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie, i Marszu Pamięci wszyscy, którzy wybiorą się 10 kwietnia do stolicy, będą mogli m.in. obejrzeć filmy o tematyce smoleńskiej, w tym premierowego „Prezydenta” Joanny Lichockiej i Jarosława Rybickiego. Jacek Liziniewicz Prapremiera najnowszego filmu, którego producentem jest Niezależne Wydawnictwo Polskie, wydawca „Gazety Polskiej”, odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim kinie Wisła przy pl. Wilsona o godz. 18. „Prezydent” jest poświęcony tragicznie zmarłemu Lechowi Kaczyńskiemu. Film opowiada o okresie prezydentury, jednak z wyraźnym podkreśleniem politycznych korzeni tragicznie zmarłego prezydenta.
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze