Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Medal Przemysła II dla Antoniego Macierewicza

Dodano: 29/04/2013 - Numer 499 - 29.04.2013
NAGRODA \ NAUKOWCY WYBRALI LAUREATA Póki żyję, nie będzie Magdalenki w sprawie Smoleńska. Dojdziemy do prawdy, dlaczego zginął pan prezydent Rzeczypospolitej, dlaczego zginęła elita narodu – mówił Antoni Macierewicz w sobotę na uroczystej gali w Poznaniu. Naukowcy z Akademickiego Klubu Obywatelskiego im. Lecha Kaczyńskiego przyznali mu medal Przemysła II. Dorota Kania To wyróżnienie jest przyznawane za działalność całego życia, która służy upowszechnianiu nowoczesnego polskiego patriotyzmu, za walkę o odzyskanie przez Polskę niepodległości i walkę z komunizmem. Antoni Macierewicz, gdyby nie polityka, zapewne zostałby wybitnym naukowcem – mówił w laudacji prof. Stanisław Mikołajczak, przewodniczący AKO. Wręczeniu nagrody towarzyszyły owacje na stojąco – sala była wypełniona po brzegi, a 
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze