Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 03/06/2013 - Numer 525 - 03.06.2013
EKSTRAKLASA \ BEŁCHATÓW ŻEGNA SIĘ Z LIGĄ Legia pokazała, dlaczego jest mistrzem Przed ostatnią kolejką ekstraklasy niewiadoma była tylko jedna – spadnie z ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała czy GKS Bełchatów. Ostatecznie do I ligi zleciał klub z Bełchatowa. W 30. kolejce nie brakowało emocjonujących meczów. Tomasz Zieliński Najciekawsze były spotkania Widzewa Łódź z Podbeskidziem i mecz Piasta z GKS em. To właśnie bielszczanie i GKS mieli z sobą stoczyć walkę o utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie. Podbeskidzie musiało po prostu wygrać z Widzewem, żeby zapewnić sobie ligowy byt. I to właśnie podopieczni Czesława Michniewicza jako pierwsi zdobyli bramkę w całej kolejce. Na 1:0 w Łodzi gola strzelił Damian Chmiel. Szybko odpowiedział GKS Bełchatów – dla drużyny Kamila Kieresia trafił Michał Mak
     

18%
pozostało do przeczytania: 82%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze