Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 17/06/2013 - Numer 537 - 17.06.2013
BOKS \ SZPILKA WYGRAŁ Z BRIANEM MINTO Zwycięstwo z łyżką dziegciu Artur Szpilka (15–0, 11 KO) pokonał Briana Minto (37–6, 24 KO) na gali Wojak Boxing Night w Bydgoszczy. „Szpila” po ciekawym pojedynku pokonał 38-letniego rywala na punkty. Sam jednak wie, że w następnej walce z Mikiem Mollo musi pokazać więcej. Tomasz Zieliński Szpilka kontrolował całą walkę, był zdecydowanie lepszym zawodnikiem, jednak nie pokazał takiego boksu, jakiego oczekiwali od niego kibice. Miał pokazać nowego siebie – opanowanego, zdyscyplinowanego taktycznie, walczącego z chłodną głową. Niestety, czasami zapominał o taktyce, jaką obrał na walkę jego trener Fiodor Łapin, i doprowadzał do niepotrzebnej bijatyki, która przy silniejszym przeciwniku może się dla niego źle skończyć. – Może boksem byś się zajął? – 
     

13%
pozostało do przeczytania: 87%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze