Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Władze Legnicy szykanują patriotów

Dodano: 24/09/2013 - Numer 621 - 24.09.2013
SOWIECKI POMNIK \ ZŁA WOLA URZĘDNIKÓW WOBEC PRÓB NAPRAWIENIA SZKODY Mimo że oskarżony o zniszczenie legnickiego obelisku Polsko-Sowieckiego Braterstwa Broni Piotr Borodacz chciał na własny koszt usunąć szkody i wyczyścić monument, władze miasta mu to uniemożliwiły. Same wynajęły firmę, która zmyje czerwoną farbę. Za usługę miasto zapłaci 4 tys. zł, podczas gdy wynajęty przez Borodacza zakład zgodził się to zrobić za niecałe 300 zł. Jacek Liziniewicz Wczoraj w Urzędzie Miasta Legnica adwokat Piotra Borodacza złożył pismo do prezydenta Tadeusza Krzakowskiego, w którym prosi o możliwość naprawienia szkód i wyczyszczenia pomnika. Okazało się jednak, że władze miasta zablokowały taką możliwość. – To absurdalna sytuacja. Urzędnicy nie chcą teraz, aby ten pomnik został wyczyszczony – mówi „
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze