Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Maciej Lasek znów boi się debaty

Dodano: 09/10/2013 - Numer 634 - 09.10.2013
SMOLEŃSK \ Zespół Macieja Laska po raz kolejny odmawia konfrontacji z ekspertami zespołu parlamentarnego pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Tym razem strona rządowa oświadczyła, że nie będzie uczestniczyła w odbywającej się dziś w Sejmie debacie smoleńskiej. Maciej Lasek, szef zespołu ds. wyjaśniania opinii publicznej przyczyn katastrofy smoleńskiej, poinformował, że eksperci jego zespołu nie wezmą udziału w zapowiedzianej na dziś przez Antoniego Macierewicza debacie smoleńskiej. Lasek oświadczył, że propozycja udziału rządowych ekspertów w konfrontacji „jest nie do przyjęcia”. – Miejsce na naukową dyskusję jest u boku specjalistów na konferencjach, a nie u boku polityków – odpowiedział Macierewiczowi. Szefowi rządowego zespołu trudno dogodzić. W zeszłym roku podobną debatę
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze