Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polacy, jesteście wspaniali!

Dodano: 16/12/2013 - Numer 690 - 16.12.2013
WYWIAD \ ZE ŚWIATOWEJ SŁAWY GITARZYSTĄ JAZZOWYM PATEM METHENYM ROZMAWIA PIOTR IWICKI W lutym czeka fanów nie lada gratka. Na pierwszy weekend miesiąca zapowiedziano premierę najnowszego albumu Pata Metheny’ego. Jako nieliczni mieliśmy okazję posłuchać już płyty i porozmawiać z autorem. Rozmawiamy w bardzo szczególnym miejscu. Czy je pamiętasz? Oczywiście! To, że teraz jest tutaj wielki hotel, nie oznacza, że nie pamiętam, że był tu kiedyś klub jazzowy Akwarium. Spędziłem w nim wiele wspaniałych chwil. Zapewne mówisz o całonocnych jam sessions? Oj tak, do świtu, z waszymi znakomitymi muzykami. Za dwa lata będzie mały jubileusz 30-lecia twoich przyjazdów do Warszawy. I świetnie pamiętam ten pierwszy z moim zespołem. W Akwarium graliśmy sobie z Tomkiem Stańką. Tak, Akwarium to było magiczne
     

14%
pozostało do przeczytania: 86%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze