Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ukradziono tablicę z mostu im. Kaczyńskiego

Dodano: 16/12/2013 - Numer 690 - 16.12.2013
Bydgoszcz \ 13 grudnia „nieznani sprawcy” ukradli tablicę informacyjną z mostu im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, którą zawiesił radny Bogdan Dzakanowski. Samorządowiec złożył już doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Tablica „Most im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego” na nowo powstałym obiekcie w Bydgoszczy została umieszczona 13 grudnia po południu. Jak podkreśla inicjator i fundator tablicy Bogdan Dzakanowski, odbyło się to legalnie. Umieszczenie tablicy w tym miejscu zostało zatwierdzone w projekcie mostu, a uchwała rady miasta nie precyzowała, kto jest zobowiązany do jej zawieszenia. W piątek podlegający prezydentowi Bydgoszczy Zarząd Dróg Miejskich próbował zdemontować tablicę, na co nie pozwalał fundator. Tablicę ukradziono, kiedy Dzakanowski wrócił do domu. (jal, Niezależna.pl)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze