Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 20/02/2014 - Numer 743 - 20.02.2014
SKOKI NARCIARSKIE \ Kamil Stoch i pozostali skoczkowie są już w Polsce Wolne bez świętowania Nie będzie góralskiej orkiestry, hucznego przywitania na lotnisku ani lansowania się polityków przy naszych skoczkach. Wczoraj Kamil Stoch i spółka opuścili Soczi i pojechali na krótkie urlopy. Krzysztof Oliwa W środę Polacy wsiedli do czarteru do Zurychu, zorganizowanego przez Międzynarodową Federację Narciarską, a stamtąd udadzą się samochodami do Zakopanego, Buczkowic, Spytkowic i innych miejscowości, w których mieszkają. Kruczek już zapowiedział, że długiej przerwy nie będzie, ponieważ w następnym tygodniu wyjeżdżają na Puchar Świata do Falun. Mają tam startować olimpijczycy, a ponadto dwóch zawodników, którzy najlepiej spiszą się w Pucharze Kontynentalnym. – To dobre rozwiązanie – mówi w 
     

15%
pozostało do przeczytania: 85%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze