Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Niewolnik ma pracować!

Dodano: 09/05/2014 - Numer 807 - 09.05.2014
Trybunał zwany Konstytucyjnym spełnił oczekiwania władzy. Panowie udający niezależnych arbitrów oznajmili niniejszym, że niewolnictwo, czyli brak uprawnień emerytalnych do 67. roku życia, jest zgodne z prawem. Wszak oni z niewolnictwa też czerpią niezłe profity i nie mają zamiaru z nich rezygnować. Do czego obywatelom potrzebny jest trybunał, który występuje przeciwko nim? Może wreszcie ktoś ogłosi, że należy rozliczyć wszystkich sędziów i prokuratorów z zastosowaniem tzw. opcji zerowej, a nie miotać się nieustannie w matni ich prawa, licząc, że przez jakieś oczko tej sieci uda się czasami przepchnąć coś sensownego. Definitywnie zdegenerowane instytucje trzeba zlikwidować, a nie udawać, że pomimo wieloletnich i różnorakich uwikłań mogą one procedować jako niezależny arbitraż. Nie mogą i 
     

87%
pozostało do przeczytania: 13%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze