Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tusk: Teraz, k…, paliwo może być i po 7 złotych

Dodano: 23/06/2014 - Numer 844 - 23.06.2014
Kolejne nagrania czołowych polityków partii rządzącej to istne trzęsienie ziemi. „Teraz, k…, to paliwo może być nawet i po 7 zł” – miał wg szefa PKN Orlen powiedzieć z uśmiechem na ustach Donald Tusk po wygranych przez PO wyborach w 2011 r. Na nagraniach można usłyszeć też ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego krytykującego sojusz Polski z USA i rasistowsko żartującego z Polaków. Na tym jednak nie koniec. Dziś kolejne publikacje. Fragmenty nowych nagrań, w posiadaniu których jest tygodnik „Wprost”, opublikowano wczoraj. Są to: rozmowa pomiędzy szefem MSZ-etu Radosławem Sikorskim i ministrem finansów Jackiem Rostowskim oraz rozmowa ministra skarbu państwa Włodzimierza Karpińskiego i jego zastępcy Zdzisława Gawlika z szefem PKN Orlen Jackiem Krawcem. Spotkanie Sikorskiego i 
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze