Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Meriam już w Ameryce

Dodano: 02/08/2014 - Numer 879 - 02.08.2014
CHRZEŚCIJAŃSTWO \ Prześladowana za wiarę 27-letnia Meriam Ibrahim nareszcie dotarła do Stanów Zjednoczonych. Jej 18-miesięczna gehenna związana z uwięzieniem, procesem i wyrokiem śmierci nareszcie się zakończyła. Rodzina przybyła w środę wieczorem na małe lotnisko w Manchesterze, w stanie New Hampshire na północy Stanów Zjednoczonych. Ku ich wzruszeniu witały ich dziesiątki osób z kwiatami, wymachujący amerykańskimi flagami i radośnie śpiewający na ich cześć. Zaskoczona tą serdecznością Meriam Ibrahim podziękowała przybyłym mimo niesprzyjającej pogody ludziom. Towarzyszył jej poruszający się na wózku inwalidzkim mąż Dani Wani oraz dwójka dzieci Martin i Maya. W ubiegłym tygodniu dzięki staraniom włoskiego rządu czteroosobowa rodzina wyleciała z Sudanu rządowym samolotem do Rzymu. Przed
     

49%
pozostało do przeczytania: 51%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze