Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PiS zawiesiło trzech posłów

Dodano: 08/11/2014 - Numer 961 - 08.11.2014
POLITYKA \ Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki zostali zawieszeni przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość. To może być jednak dopiero początek kłopotów posłów, bo gdyby zarzuty pod ich adresem się potwierdziły, to grozi im usunięcie z partii. Decyzja związana jest z wyjazdem posłów do Madrytu. Początkowo tabloidy skupiły się jednak na zachowaniu żon posłów, które na pokładzie samolotów piły alkohol i kłóciły się ze stewardessą. Później okazało się jednak, że za podróż do Madrytu zapłacili podatnicy, bo była to służbowa podróż, a więc finansowana przez Kancelarię Sejmu. Parlamentarzyści mieli uczestniczyć w międzynarodowej konferencji. Posłowie zadeklarowali jednak, że do Madrytu wybiorą się samochodami i pobrali na ten cel zaliczkę na wyjazd (w sumie kilkanaście
     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze