Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nie ma już Polek w indywidualnym turnieju Rolanda Garrosa

Dodano: 28/05/2015 - Numer 1126 - 28.05.2015
Tenis \ Paula Kania nie pomściła Agnieszki Radwańskiej. Z turniejem Rolanda Garrosa w II rundzie żegna się ostatnia z naszych reprezentantek. Tak jak Radwańską wyeliminowała ją Niemka Annika Beck. Kania uległa jej 2:6, 2:6. Młoda polska tenisistka w Paryżu i tak osiągnęła życiowy sukces. Wcześniej nigdy nie udało się jej zakwalifikować we Francji do głównego turnieju. 22-latka z Sosnowca do tej pory większość sukcesów osiągała głównie w deblu. Na kortach Rolanda Garrosa przebrnęła przez trzy rundy kwalifikacyjne i w pierwszym meczu pokonała 41. na świecie Monę Barthel. Beck jest zawodniczką dużo niżej notowaną – na 83. miejscu – ale we francuskim turnieju gra znakomicie. Wczoraj Niemka cierpliwie czekała na pomyłki Kani, która była aktywniejsza i częściej atakowała, ale popełniała przy
     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze