Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Widziane wczoraj

Dodano: 23/09/2015 - Numer 1225 - 23.09.2015
Bez samochodu – dzionek krótki (moc metropolii zna ten wzorzec). Nie bardzo widać jego skutki, choć władza stara się, jak może: spowalnia, zwęża i utrudnia, tutaj nie wpuści, tam zakaże, z mostem opóźni się do grudnia. Szybko działają tylko straże – łupią mandaty, w piątki, wtorki. Choć tramwaj darmo jest przynętą, dzień trwa jak co dzień, wszędzie korki. Więc pytam wszystkich: gdzie to święto?! Wreszcie rodaka wypatruję, co idzie, klnąc jak wszyscy diabli. Bez samochodu dzień świętuje... bo właśnie auto mu ukradli!
     

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze