Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Propaganda jak za Gierka

Dodano: 13/10/2015 - Numer 1242 - 13.10.2015
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Wczoraj, dwa lata po oficjalnym terminie, na tle placu budowy Ewa Kopacz dokonała symbolicznego otwarcia gazoportu. Jak poinformowała z dumą, rozpoczął się proces rozruchu inwestycji, który ma potrwać… pięć miesięcy. To kolejna otwierana z pompą inwestycja, która nie jest jeszcze gotowa. Kopacz i propagandyści Platformy prześcignęli nawet Edwarda Gierka. Przed wczorajszą konferencją prasową premier Ewy Kopacz sporo pracy mieli robotnicy na budowie. Musieli pousuwać wszystkie elementy świadczące o tym, że trwa tam jeszcze praca. Mimo że otwarcie odbyło się z dala od gazoportu, to jednak nie sposób było ukryć, że prace są w toku. Świadczyły o tym chociażby dźwigi, które wciąż stały przy terminalu. Mimo to Ewa Kopacz piała z zachwytu. – Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że to jest
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze