Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Mecz niewykorzystanych szans

Dodano: 19/03/2016 - Numer 1373 - 19.03.2016
Piłka ręczna \ W pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Polki przegrały z Rosjankami 25:27 (11:11). W sobotę i niedzielę kolejne mecze ze Szwecją i Meksykiem. Polki w meczu z Rosjankami grały naprawdę dobrze. Gdyby były skuteczniejsze, to wygrałyby. Niestety podopieczne trenera Kima Rasmussena pudłowały z najbardziej dogodnych pozycji. Najgorsza seria przytrafiła się w najbardziej fatalnym momencie. Kilka minut przed końcem meczu Polki prowadziły jedną bramką 23:22 i sprawiały dużo lepsze wrażenie niż gospodynie turnieju w Astrachaniu. Niestety w tym momencie coś się zacięło w polskim ataku. Najpierw przy stanie 24:24 rzut karny przestrzeliła Karolina Siódmiak. Niestety po chwili z dobrej pozycji spudłowała Karolina Zalewska. Jest 25:25 i 
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze