Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przeprosiny dla płocczan

Dodano: 19/03/2016 - Numer 1373 - 19.03.2016
fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska
ZDROWIE \ Kilkanaście dni temu mieszkańcy Płocka po raz kolejny skarżyli się na nieprzyjemne zapachy wydobywające się z zakładu produkcyjnego PKN Orlen, które miały powodować u nich m.in. bóle głowy i nudności. Koncern przyznał się do winy, przeprosił mieszkańców i zapowiedział wdrożenie kolejnych rozwiązań, mających zniwelować negatywny wpływ na środowisko i mieszkańców. Specyficzny zapach wydobywający się z zakładu PKN Orlen na początku marca wywołał u mieszkańców Płocka wiele nieprzyjemnych dolegliwości. W sieci zaroiło się od komentarzy zbulwersowanych mieszkańców. „Śmierdzi odkąd tylko pamiętam, a więc raczej to się nie zmieni. Po tylu latach to już przywykłem i nawet nie zwracam na to uwagi, no chyba że wypuszczą jakiś nowy smród” – napisał na Facebooku pan Daniel. Wtóruje mu inna
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze