Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dlaczego kłamaliście w sprawie Smoleńska?

Dodano: 19/03/2016 - Numer 1373 - 19.03.2016
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
W piątek na UKSW w Warszawie odbyła się konferencja naukowa dotycząca kłamstw medialnych związanych z wydarzeniami 10 kwietnia 2010 r. Wzięły w niej udział rodziny ofiar oraz naukowcy i dziennikarze. – Po sześciu latach nadchodzi czas, żeby zapytać dziennikarzy telewizji publicznej, dlaczego wtedy, w najważniejszej w naszej historii sprawie, kłamali? Tych, którzy się wtedy utrzymali na stołkach, nazywa się teraz profesjonalistami – mówił podczas konferencji Tomasz Sakiewicz. Żadne państwo nie zostało w ostatnich latach dotknięte taką tragedią – mówił podczas konferencji na warszawskim Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego prof. Kazimierz Nowaczyk, który tłumaczył zasadność powołania nowej podkomisji ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej. – Nagromadzenie takiej ilości
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze