Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Morawiecki kontra Kukiz

Dodano: 16/04/2016 - numer 1396 - 16.04.2016
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
POLITYKA \ Kornel Morawiecki zapowiada powołanie nowej formacji. W czwartek wystąpił z klubu Kukiz’15. Powodem było zamieszanie podczas głosowania w Sejmie w sprawie wyboru nowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Zakładam nowe koło, a w przyszłości może nową partię – zapowiedział Kornel Morawiecki na antenie Radia Merkury. – Pewnie zaczniemy od koła poselskiego. Myślę o pani [Małgorzacie] Zwiercan, Ireneuszu Zysce czy Jerzym Jachniku [z Kukiz’15] – mówił polityk. Zaznaczył, że nie zrzeknie się mandatu poselskiego. Uciął też spekulacje na temat ewentualnego przejścia do PiS-u. (dł, Niezależna.pl)
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze