Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Znowu na czerwono

Dodano: 26/07/2016 - numer 1480 - 26.07.2016
SUROWCE \ Surowce nie mają dobrych dni. Na rynku spadki, a coraz bardziej martwi ropa naftowa. Metale szlachetne także nie potrafią odreagować. P rzedpołudniowa zwyżka na giełdowych parkietach nie przełożyła się na rynki towarowe. Ropa naftowa tylko symbolicznie poszła do góry, a metale szlachetne rozminęły się cenowo. Co ciekawe, po otwarciu rynku w godzinach nocnych ropa była na mocnym plusie. Złoto symbolicznie zyskiwało, co oddalało perspektywę spadku poniżej 1300 dol. Srebro notowało kolejny spadek i przed południem kosztowało poniżej 19,5 dol. za uncję. Symbolicznie, bo mniej niż 0,1 proc., drożała miedź. Ta poranna kiepska sytuacja nieoddająca atmosfery na giełdowych parkietach to zdaniem części analityków efekt mocnego dolara. Opublikowane dane na temat wyników spółki
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze