Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Obywatelstwo w nagrodę za bycie ekstremistą

Dodano: 22/09/2016 - numer 1529 - 22.09.2016
858 imigrantów stanowiących realne zagrożenie dla bezpieczeństwa niesłusznie otrzymało obywatelstwo USA – ostrzega Urząd Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS). Władze deportowały obcokrajowców, jednak służby nie zdążyły zaktualizować baz danych i w efekcie przyznano im amerykańskie paszporty. W poniedziałek amerykański Urząd Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS) opublikował raport, z którego wynika, że amerykańskie władze przyznały obywatelstwo przynajmniej 858 imigrantom, którzy mogą stanowić realne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Chociaż każdy z nich został już wcześniej deportowany z USA, to z powodu niezaktualizowanej bazy linii papilarnych władze pozytywnie rozpatrzyły ich wnioski i przyznały amerykańskie paszporty. – Ta pomyłka może mocno
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze