Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Premier Szydło spotkała się z wojewodami

Dodano: 30/09/2016 - numer 1536 - 30.09.2016
ADMINISTRACJA RZĄDOWA \ Wczoraj premier Beata Szydło spotkała się z 16 wojewodami z całej Polski. Spotkanie odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a nie jak zwykle w siedzibie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Spotkanie rozpoczęło się kilka minut po godz. 14 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i trwało przez kilka godzin. Oprócz 16 wojewodów brali w nim udział ministrowie Elżbieta Witek oraz minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak. Spotkanie wzbudzało sporo emocji po wystąpieniu premier Beaty Szydło dla klubu parlamentarnego PiS‑u w Jachrance. Według doniesień medialnych premier miała być niezadowolona z pracy dwóch wojewodów i mają oni być zdymisjonowani, ale jednocześnie zastrzegła, że pozostała czternastka również nie może spać spokojnie.
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze