Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Uprowadzał ludzi, nareszcie wpadł. „Osama” w rękach stołecznej policji

Dodano: 12/10/2016 - numer 1546 - 12.10.2016
Warszawskie sądy szukały go przez wiele lat. Okazało się, że ostatnio ukrywał się w Otwocku. Stołeczni kryminalni zatrzymali Piotra M. ps. Osama. 41-latek był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która ma na swoim koncie między innymi uprowadzenia osób. Jak informuje policja, Piotr M. ps. Osama od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania, korzystając z licznych kontaktów w świecie przestępczym. Mężczyzna po 2000 r. działał w zorganizowanej grupie dokonującej między innymi uprowadzeń osób dla okupu i w tym czasie dopuścił się wielu przestępstw. Policjanci ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany przez warszawskie sądy 41-latek. Jak podaje policja, mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu otwockiego. Piotr M. ma do odbycia karę 12 lat pozbawienia wolności, między
     

87%
pozostało do przeczytania: 13%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze