Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Miedź dalej w formie

Dodano: 22/11/2016 - numer 1579 - 22.11.2016

SUROWCE \ Udany początek tygodnia. Ropa na mocnym plusie. Nawet metale szlachetne zwyżkowały, korzystając zapewne z osłabienia dolara. Wymarzony początek tygodnia. Po godz. 10 metale szlachetne, miedź, paliwa i produkty typu soft (szczególnie kawa) zwyżkowały w stosunku do kursów z ubiegłego tygodnia. Być może osłabienie dolara (do euro tracił 0,4 proc.) wpłynęło także na poprawę nastrojów. Ropa brent zwyżkowała ponad 1,5 proc., osiągając kurs 47,5 dol. Mocniejszy wzrost był udziałem gazu ziemnego, który znowu znalazł się blisko kursu 3 dol. Wczesnym przedpołudniem ciekawie zaprezentowała się miedź. Metal, którego notowania od paru tygodni budzą zdumienie analityków, tym razem zaskoczył bardzo pozytywnie. Po ubiegłotygodniowej obniżce wczoraj, po godz. 10, miedź

     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze