Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Odnaleziono kadłub Tu-154

Dodano: 29/12/2016 - numer 1610 - 29.12.2016
SOCZI \ Nurkowie zlokalizowali kadłub tupolewa, który spadł w niedzielę do Morza Czarnego. – Obecnie trwają analizy, jak wyciągnąć wrak na powierzchnię – powiedział agencji Interfax jeden z członków ekipy poszukiwawczej, wskazując na znaczne uszkodzenie maszyny. Wczoraj rosyjskie ministerstwo sytuacji nadzwyczajnych poinformowało o znalezieniu kadłuba Tu-154, który w niedzielny poranek rozbił się dwie minuty po starcie z lotniska w Soczi i spadł do Morza Czarnego. Na pokładzie znajdowały się 92 osoby. Część samolotu, w której według biegłych jest najwięcej ciał, została znaleziona w odległości 1,7 km od wybrzeża na głębokości 27 m. Wczoraj rosyjskie władze powiadomiły o wydobyciu z morza drugiej czarnej skrzynki rozbitego tupolewa. Jak podaje Interfax, wstępne oględziny pierwszej z 
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze