Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Lechia z pucharem

Dodano: 09/01/2017 - numer 1618 - 09.01.2017
Piłkarze Lechii Gdańsk zwyciężyli po raz drugi z rzędu w halowym turnieju Amber Cup w Sopocie. Biało-zieloni wygrali wszystkie cztery mecze, ale w finale nad Śląskiem Wrocław triumfowali dopiero po rzutach karnych. Najsłynniejszy turniej piłki halowej w Polsce przyciągnął w sobotę do sopockiej Ergo Areny, blisko 3 tys. widzów. Broniący tytułu piłkarze Lechii Gdańsk przygotowania do piłkarskiej wiosny rozpoczęli dzień przed turniejem. Trener Piotr Nowak wytypował do gry dwunastu piłkarzy: Damiana Podleśnego, Mateusza Bąka, Denisa Pergera, João Nunesa, Stevena Vitorię, Pawła Stolarskiego, Michała Chrapka, Lukasa Haraslina, Sławomira Peszkę, Marco Paixão, Flávio Paixão i Piotra Wiśniewskiego. Biało-zieloni rozpoczęli od wygranej z Chojniczanką Chojnice 6:3, a następnie pokonali reprezentację
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze