Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Chojniczanka przewietrzyła skład

Dodano: 17/06/2017 - numer 1751 - 17.06.2017
W minionym sezonie Chojniczanka nie wykorzystała ogromnej szansy na awans do ekstraklasy i w przerwie letniej doszło do sporych zmian kadrowych. Ofiarą przewietrzenia składu padło co najmniej siedmiu piłkarzy, którzy na pewno odejdą z Chojnic. W klubie chcą natomiast zatrzymać m.in. obu bramkarzy – Łukasza Budziłka i Macieja Gostomskiego. Zmiany w Chojniczance, która w poprzednim sezonie zajęła piąte miejsce, rozpoczęły się od stanowiska trenera. 41-letni Artur Derbin, który w minionym sezonie był czwartym szkoleniowcem prowadzącym ten zespół, nadal chciał pracować w klubie, ale działacze zdecydowali się powierzyć te obowiązki debiutującemu na tym szczeblu rozgrywek Krzysztofowi Bredemu. Ten 36-letni trener był ostatnio asystentem Michała
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze