Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Podtrzymać passę bez porażki

Dodano: 16/09/2017 - numer 1828 - 16.09.2017
W dziewiątej kolejce ekstraklasy (sobota, godz. 18) wrocławski Śląsk zmierzy się w Zabrzu z miejscowym Górnikiem. Obydwie drużyny po raz ostatni przegrały w drugiej kolejce obecnego sezonu, co oznacza, że są niepokonane od sześciu kolejek. Czy któraś z nich zazna w bezpośrednim starciu goryczy porażki? Górnik gra agresywnie i moi piłkarze muszą sobie zdać sprawę, że nie będą mieli dużo czasu, aby podejmować decyzje na boisku. Są drużyny, które lubią utrzymywać się przy piłce, szanują ją, a są takie, które grają agresywnie i rozgrywają swoje akcje na dwa, trzy kontakty. Takim zespołem jest właśnie Górnik. Będę uczulał swoich piłkarzy, że to będzie inne spotkanie niż to z Legią, bo rywal ma inny styl – mówi trener Śląska Jan Urban. Beniaminek z Zabrza spisuje się jak na razie bardzo dobrze
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze