Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Gliwiczanin selekcjonerem

Dodano: 27/10/2017 - numer 1863 - 27.10.2017
Błażej Korczyński zastąpił Andrzeja Biangę na stanowisku trenera reprezentacji Polski w futsalu. 39-letni Korczyński – urodzony w Gliwicach i w przeszłości związany z wieloma klubami z naszego regionu – poprzednio pełnił w kadrze funkcję drugiego szkoleniowca. Jako pierwszy trener zadebiutuje w listopadowym wyjazdowym meczu ze Słowenią, który rozpocznie etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Odbędą się one na przełomie stycznia i lutego w Słowenii. Na początek polscy futsaliści zmierzą się tam z Rosją i Kazachstanem.
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze