Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Duma Bielan kontra Legia

Dodano: 02/11/2017 - numer 1867 - 02.11.2017
Grający w II lidze koszykarze Hutnika w niedzielę zmierzą się w hali przy Obrońców Tobruku z rezerwami ekstraklasowej Legii. Początek spotkania o godz. 18, wstęp wolny. Dzień wcześniej o godz. 17.30 koszykarki Polonii podejmą przy Konwiktorskiej 6 MKS Ekonomik Kottrans Radom. Polonistki prowadzą w swojej grupie II ligi i są faworytkami potyczki. Bilety na ten mecz można kupić w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy).
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze