Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Napastnik Ruchu doceniony

Dodano: 02/11/2017 - numer 1867 - 02.11.2017
Artur Balicki został powołany do reprezentacji Polski U-19 na listopadowe zgrupowanie w Hiszpanii, podczas którego Biało-Czerwoni rozegrają towarzyskie mecze ze Szwecją i Norwegią. Napastnik Ruchu Chorzów został doceniony za swoją dobrą postawę w Nice 1 Lidze. Dla chorzowian to jednak problem, bo Balickiego zabraknie w zaplanowanym na 10 listopada spotkaniu z Wigrami Suwałki. Możliwe, że klub będzie wnioskował o jego przełożenie.
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze