Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Dwa tygodnie na wnioski

Dodano: 08/11/2017 - numer 1872 - 08.11.2017
Przyjęto już 170 tys. wniosków o rekompensatę z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla, a 70 tys. zostało już rozpatrzonych. Ministerstwo Energii przypomina, że wnioski można składać do 18 listopada br. Można też złożyć wniosek za pośrednictwem osoby upoważnionej lub przesłać go pocztą. Osoba upoważniona musi mieć przy sobie pełnomocnictwo. W przypadku składania wniosku pocztą liczy się data stempla pocztowego. Na kopercie należy dopisać „Rekompensata”. Wniosek składany pocztą powinien mieć poświadczenie podpisu przez notariusza lub przez gminę, jeśli na jej terenie nie ma kancelarii notarialnej upoważnionej do poświadczania własnoręczności podpisu. To dogodne rozwiązanie szczególnie dla osób starszych lub schorowanych, w dodatku pozwala uniknąć kolejek. Jednak tu pojawiają się problemy
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze