Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Meksyk pełen respektu

Dodano: 13/11/2017 - numer 1875 - 13.11.2017
PIŁKA NOŻNA \ Po raz ostatni z drużyną z Ameryki Łacińskiej graliśmy sześć lat temu Macie bardzo dobry zespół – te słowa z ust trenerów rywali reprezentacji Polski to już klasyka. Nie inaczej było przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem. – Jestem pełen uznania dla waszej reprezentacji. Tacy piłkarze jak Milik, Lewandowski czy Glik to zawodnicy światowej klasy – mówił selekcjoner naszych rywali Juan Carlos Osario.  Osario wymienił akurat tercet zawodników, który dziś na pewno nie wystąpi. Milik i Lewandowski są kontuzjowani, a Glik dostał od Adama Nawałki wolne. Dla Meksykanów nie ma to jednak wielkiego znaczenia. – Przygotowując się do dzisiejszego meczu, wiedzieliśmy, że nie będzie grał Lewandowski. My też nie wystawimy najlepszego składu. Zabraknie „Chiciarito” czy dos Santosa.
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze