Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Łodzianie obronili tytuł mistrza Polski!

Dodano: 13/11/2017 - numer 1875 - 13.11.2017
Rugbyści Master Pharmu Budowlanych Łódź pokonali Ogniwo Sopot i obronili tytuł mistrza Polski. Finałowy pojedynek odbył się w sobotę na stadionie Widzewa przy al. Piłsudskiego. Łodzianie zajęli pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym, dlatego w meczu o mistrzostwo wystąpili w roli gospodarza. Od pierwszej minuty meczu podopieczni trenera Przemysława Szyburskiego zaatakowali przyjezdnych z Sopotu. Goście postawili twarde warunki, ale Budowlani umiejętnie grali w obronie i ataku. – Ogniwo wysoko zawiesiło poprzeczkę – przyznał po meczu Michał Mirosz, kapitan łódzkiej ekipy. – Zwycięstwo z takim rywalem na pewno smakuje lepiej. Tytuł nam się należy, bo ciężko pracowaliśmy przez cały sezon. Cieszę się, że udało nam się osiągnąć cel – dodał. Master Pharm Budowlani Łódź–Ogniwo Sopot 16:3 (5:3)
     

56%
pozostało do przeczytania: 44%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze