Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Bovska w Wytwórni

Dodano: 14/11/2017 - numer 1876 - 14.11.2017
W niedzielę o godz. 19 w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpi artystka okrzyknięta największym debiutem 2016 r. – Bovska, czyli Magda Grabowska-Wacławek. Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Należy napisać do nas mejla na adres bartlomiej.krasnodebski@swsmedia.pl z odpowiedzią na pytanie: Który koncert w Łodzi zapamiętałeś najbardziej i dlaczego? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy dwoma biletami na koncert wokalistki. Mejle prosimy wysyłać najpóźniej do czwartku 16 listopada, do godz. 16. Zwycięzcę powiadomimy mejlowo o sposobie odbioru nagrody.  Pierwszy album Bovskiej „Kaktus” został wyprzedany w ciągu dwóch dni po debiucie, a piosenki biły rekordy popularności odsłon w internecie. Artystka otrzymała również złotą płytę za sprzedaż
     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze