Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Worek medali z Warszawy

Dodano: 06/12/2017 - numer 1895 - 06.12.2017
Sumici i sumitki rywalizowali w Pucharze Polski młodzików i juniorów młodszych w Warszawie. W grupie młodzików srebrne medale zdobyli: Julia Piwowarska (Atleta Łódź), Adrian Stańczyk (Master Łódź) i Oliwier Mazurenko (KS 20 ŁÓDŹ), brązowy Oliwia Glegolska (Master Łódź). Wśród juniorów młodszych po złoto sięgnęły: Julia Kwaśniewska (Atleta Łódź) i Oliwia Glegolska (Master Łódź), srebro: Julia Piwowarska i Klaudia Kwaśniewska (obie Atleta Łódź), a brąz: Aleksandra Czerwińska i Aleksandra Kroszczyńska (obie Atleta Łódź).
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze