Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Życzenia dla warszawiaków

Dodano: 02/01/2018 - numer 1915 - 02.01.2018
Mądrego oddawania głosów w wyborach samorządowych, odpowiedzialnych samorządowców podejmujących właściwe decyzje, zaradności dla polityków, cierpliwości dla mieszkańców Warszawy i dobrej zmiany w niej samej – to tylko niektóre z życzeń kierowanych do warszawiaków, jakie usłyszeliśmy od radnych różnych opcji na 2018 r. Rozpoczął się nowy rok. Co przyniesie mieszkańcom Warszawy, zobaczymy. Tymczasem jednak przekazujemy naszym czytelnikom życzenia od stołecznych samorządowców na 2018 rok – rok 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wyborów, które zadecydują o kształcie stolicy. Praski radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Lasocki życzy warszawiakom przede wszystkim spokoju, a także „odpowiedzialnych i przyjaznych samorządowców, którzy z empatią poprowadzą sprawy miasta w 2018
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze