Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Komendant bez butów

Dodano: 05/01/2018 - numer 1918 - 05.01.2018
Straż Ochrony Kolei znalazła w nocy w krzakach, w niekompletnym ubraniu i z rozbitą głową, komendanta miejskiego policji podinsp. Zbigniewa Raczaka. Nieoficjalnie mówi się, że komendant był wcześniej na zakrapianej imprezie z innymi oficerami policji. Minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak zapowiedział zwolnienie komendanta. – Dotychczasowe ustalenia prowadzone na polecenie komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu wykazały, że komendant miejski policji swoim zachowaniem sprzeniewierzył się zasadom etyki zawodowej. W związku z tym komendant wojewódzki podjął decyzję o odwołaniu komendanta miejskiego ze stanowiska – powiedział „Dodatkowi Dolnośląskiemu” Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji. Nie chciał oficjalnie potwierdzić, czy komendant był pod wpływem alkoholu. – Trwa
     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze